Jedno spotkanie, trzy warsztaty z trzech różnych dziedzin

Świadoma swoich finansów

Świadoma swoich emocji

Świadoma tego co jem

Plan

Kraków, 18 listopada 2017

Hotel Atelier Aparthotel, ul. Topolowa 40

9:00 - 9:30 - rejestracja i przywitanie uczestników

9:30 - 10:30 - Warsztat nr 1: Jedz zdrowo - pełnowartościowo! - Marta Tomasik - dietetyk

10:45 - 11:45 - Warsztat nr 2: Jak być szczęśliwą ze sobą - Weronika Potaczek - psycholog

12:00 - 13:00 - Warsztat nr 3: Cała naprzód! O skutecznym prowadzeniu finansów osobistych - Jan Watychowicz - doradca finansowy

Nowy Targ, 2 grudnia 2017

Informacja o miejscu wkrótce

9:00 - 9:30 - rejestracja i przywitanie uczestników

9:30 - 10:30 - Warsztat nr 1: Cała naprzód! O skutecznym prowadzeniu finansów osobistych - Jan Watychowicz - doradca finansowy

10:45 - 11:45 - Warsztat nr 2: Świadoma myśli – gotowa do działania - Magdalena Watycha - psycholog

12:00 - 13:00 - Warsztat nr 3: - Ewelina Kwater - dietetyk

Kraków, 9 grudnia 2017

Informacja o miejscu wkrótce

9:00 - 9:30 - rejestracja i przywitanie uczestników

9:30 - 10:30 - Warsztat nr 1: Jedz zdrowo - pełnowartościowo! - Marta Tomasik - dietetyk

10:45 - 11:45 - Warsztat nr 2: Jak być szczęśliwą ze sobą - Weronika Potaczek - psycholog

Cena promocyjna: 70 zł*

Normalna cena: 87 zł

* Po wypełnieniu ankiety. Cena promocyjna obowiązuje do 10 listopada 2017 r.

Prelegenci

Jan Watychowicz - doradca finansowy

Cała naprzód! O skutecznym prowadzeniu finansów osobistych

Szczegółowy opis

Podczas warsztatu:
- dowiesz się jakie są 4 etapy rozwoju finansów osobistych. Określisz gdzie znajdujesz się dziś i dokąd chcesz zmierzać.
- poznasz podstawowe pojęcia niezbędne w codziennych interakcjach z instytucjami finansowymi. Wizyta w banku już więcej nie będzie niekomfortowa.
- dostaniesz narzędzia z pomocą, których przejmiesz kontrolę nad swoją sytuacją finansową. Będziesz w stanie podjąć pierwsze kroki ku poprawie swoich finansów.

O mnie

Jan Watychowicz mąż wspaniałej Bernadetty i ojciec wesołej Majeczki. Przedsiębiorca zajmujący się doradztwem finansowym. Pracuje z rodzinami i przedsiębiorstwami. Przeprowadza dla sowich klientów profesjonalną analizę finansową, optymalizuje posiadane przez nich produkty finansowe i tworzy z nimi plan finansowy, który pomaga realizować w ramach długofalowej współpracy. Jego mocną stroną są zagadnienia związane z sukcesją majątkową. Zanim został przedsiębiorcą pracował w banku, był aktorem szkoleniowym i społecznie wychowawcą młodzieży.

Weronika Potaczek - psycholog

Jak być szczęśliwą ze sobą

Szczegółowy opis

Jak być szczęśliwą ze sobą.
- Kim naprawdę jesteś? Jak kształtuje się tożsamość?
- Co Cię ukształtowało? Warunkowania genetyczne, rodzinne, środowiskowe.
- Co to jest szczęście? Dlaczego jedni są bardziej szczęśliwi a inni mniej.
- Każdy z nas ma w sobie wszystko czego potrzebuje. Jak stworzyć centrum szczęśliwego człowieka w sobie.

O mnie

Weronika Potaczek - psycholog, diagnosta, mówca motywacyjny i inspiracyjny. Absolwentka Psychologii Ogólnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kontynuuje naukę na studiach podyplomowych – Psycholog jako biegły sądowy na Uniwersytecie SWPS. Właścicielka firmy Motywowanie w biznesie. Od 2014r. działa na rynku usług szkoleniowych. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu min. psychologii internetu, rozwoju osobistego, oraz przemocy w rodzinie. Współpracuje ze szkołami, gdzie rozmawia z młodymi ludźmi o możliwościach i zagrożeniach w sieci. Prywatnie szczęśliwa żona, mama dwójki wspaniałych dzieci. Kocha gotować i zgodnie z opinią degustujących robi to świetnie ;)

Magdalena Watycha - psycholog

Świadoma myśli – gotowa do działania

Szczegółowy opis

Każdy z nas podąża własną drogą w indywidualny sposób interpretując rzeczywistość i w różnych sytuacjach nadając jej inne znaczenie. Nie zawsze jednak, to co myślimy w danej chwili i to jakie podejmujemy działanie nam sprzyja. Podejmując próbę przekształcenia niekorzystnego dla nas myślenia – możemy osiągnąć potrzebną nam, pozytywną zmianę. Są momenty kiedy czujecie się przygnębione, smutne czy też rozzłoszczone? Zastanowimy się wspólnie, czy nasze uczucia łączą się z tym o czym myślimy w danej chwili i czy to, co pojawia się w naszych myślach służy nam i jest nie do podważenia. Być może trudne emocje, które nas dotykają, wynikają z narzekania, które wpływa na nas destrukcyjnie i blokuje dalsze działanie. Podejmijmy wyzwanie! Sprawdzimy wspólnie czy kiedy przeformułujemy nie służącą nam „narzekającą” myśl, na taką, która będzie dla nas korzystna, poczujemy się lepiej i będziemy gotowe do działania. Warsztat ma na celu pokazanie zależności pomiędzy myślami – emocjami - zachowaniem i zachęcenie uczestniczek do przeprowadzenia ćwiczeń, które zwiększą świadomość własnych, niefunkcjonalnych myśli. Drugim krokiem będzie podjęcie próby walki z niesprzyjającym nam wzorcami myślenia, w tym również narzekania poprzez wykorzystanie zaprezentowanych technik. Po zakończeniu warsztatu pozostaje już tylko jedno – zwiększać świadomość własnych myśli i odzyskać nad nimi kontrolę! To pierwszy, ważny krok w drodze do budowania pewności siebie.

O mnie

Magdalena Watycha – jestem psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizując się w psychologii klinicznej dziecka. Swoje umiejętności, głównie w działalności terapeutycznej wzbogacam uczestnicząc w różnych szkoleniach, kursach, warsztatach. Na co dzień pracuje jako psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej gdzie służę swoją pomocą dzieciom, młodzieży jak i ich rodzinom. Współprowadzę również grupę wsparcia dla osób doświadczających przemocy w rodzinie, w ramach której przeprowadzam indywidualne konsultacje psychologiczne dla jej uczestników. Realizuje się zawodowo także prowadząc swój gabinet psychologiczny. Na każdym froncie mojej działalności pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi, w oparciu o założenia terapii poznawczo-behawioralnej. Wierzę w to, że próba zmiany niekorzystnych dla nas myśli czy zachowania przynosi pozytywne efekty, o czym przekonuje się osobiście - wykorzystując zdobywaną wiedzę na samej sobie.

Marta Tomasik - dietetyk kliniczny

Jedz zdrowo - pełnowartościowo!

Szczegółowy opis

Pełnowartościowe posiłki to Twój problem? Nie wiesz czy Twoje śniadania, obiady lub przekąski są zdrowe i dobrze zbilansowane? Posiłki przygotowywane w domu nie muszą zajmować Twojego całego czasu wolnego. Jak jeść zdrowo, szybko, tanio, pełnowartościowo i kolorowo? Dowiesz się na moich warsztatach 18-ego listopada w Krakowie! Zapraszam serdecznie, Marta Tomasik - dietetyk kliniczny.

O mnie

Marta Tomasik - jestem przekonania, że dieta nie musi być ani nudna, ani droga. Jestem certyfikowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Pomagam zmagać się z otyłością pacjentom chorym, zdrowym oraz wspomagam swoimi dietami sportowców. W pracy z pacjentem staram się nie tylko określić jaka dieta będzie odpowiednia, ale również wyeliminować stare nawyki żywieniowe i zastąpić je nowymi - lepszymi. W moim przekonaniu odchudzanie nie musi być nudne. Staram się pokazywać, że proces redukcji masy ciała nie musi być dla nas ciężarem wręcz przeciwnie - pozytywną zmianą, która motywuje nas do dalszego działania i osiągnięcia obranych przez siebie celów.

Ewelina Kwater - dietetyk

Świadoma tego co jem

Szczegółowy opis

Dowiesz się jak prawidłowo komponować dietę, a więc jak podzielić posiłki na poszczególne pory dnia, kiedy jakie produkty jeść najlepiej, co wybierać "na mieście" i w sklepie "na szybko", czego unikać, jakie alternatywy dla "małej czarnej", dlaczego jedzenie jest takie istotne dla naszego zdrowia i samopoczucia. Usłyszysz także o dodatkach witaminowych wspierających prawidłowe żywienie.

O mnie

Magister Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego - dietetyk, obecnie także studentka na studiach podyplomowych z zielarstwa. Hobby - suplementacja ukierunkowana, dietetyka ewolucyjna, naturoterapia.

Co zyskujesz?

merytoryczną wiedzę na temat możliwości oszczędzania

konkretne porady i rzetelne informacje o tym, jak przygotowywać posiłki, aby były w pełni wartościowe

skuteczne strategie do walki o budowanie swojego poczucia wartości na co dzień *

precyzyjne narzędzia do pracy nad nawykiem negatywnego myślenia**

Zapisz się, jeśli chcesz

dowiedzieć się jak oszczędzać, aby zarabiać

aby jedzenie wiązało się z uśmiechem i pełną dawką energii na cały dzień

szczęśliwej codzienności poprzez odkrywanie niezwykłego kobiecego potencjału*

pragną pozbyć się destrukcyjnego narzekania i przekształcić je w myśli pobudzające do działania**

* wydarzenie w Krakowie
** wydarzenie w Nowym Targu

Spotkanie dla Kobiet, które

chcą pracować nad sobą w każdej dziedzinie swojego życia

cenią sobie fachową wiedzę i doświadczenie specjalistów

szukają inspirującego miejsca, w którym każda Kobieta poczuje się wyjątkowo