O mnie

Cześć!

Nazywam się Edyta Miga, organizuję wyjątkowe wydarzenia rozwojowe i tematyczne dla kobiet, pełne konkretnej wiedzy oraz praktycznych ćwiczeń, oparte na filozofii spotkania.

Prywatnie jestem kobietą pełną wiary i marzeń. Mam cudownego Męża, który jest dla mnie codzienną dawką motywacji i prawdziwym Przyjacielem. Oczekujemy właśnie naszego pierworodnego Syna.

Jako rodowita i typowa góralka rzadko chodzę po górach, jednak uwielbiam przejażdżki rowerowe u podnóża Gorc i Tatr.

Jednym z moich największych sukcesów jest współorganizowany przeze mnie od 5 lat non-profit Festiwal Życia, poświęcony tematyce kobiecości, męskości i relacji. Jest to chrześcijańska inicjatywa, praca przy niej daje mi niezwykle dużo radości i spełnienia.

Moja misja

Pragnę wspierać kobiety w ich rozwoju, tworząc przestrzeń wyjątkowych, kobiecych spotkań, opartych na wzajemnym dzieleniu się swoimi wartościami, wiedzą i doświadczeniem, podczas merytorycznych oraz praktycznych warsztatów prowadzonych przez specjalistów z danej dziedziny.

Zajmuję się

Filozofia

Jestem absolwentką filozofii, kierunku niezwykle rozwijającego, który dał mi konkretną wiedzę oraz umiejętności. Krytyczne myślenie, otwartość na nowe idee, dostrzeganie problemów i definiowanie ich źródeł, to tylko mały wycinek kompetencji, które teraz wykorzystuję w mojej pracy.

Coaching

Świat coachingu według standardów ICF poznałam już na studiach, dzięki dr Ewie Mukoid z Instytutu Komunikacji i Rozwoju MUKOID. To ona pokazała mi czym jest filozofia coachingu, jaka jest jego idea i na jakich wartościach się opiera. Dzięki temu, mogę teraz w swojej działalności korzystać z metodologii coachingowej.

Kursy

Mam za sobą kursy organizacji wydarzeń i moderowania spotkań, prowadzenia debat i dyskusji, kurs animacji czasu wolnego oraz kurs mediacji i negocjacji pod patronatem Krajowego Centrum Mediacji, organizowanych na Uniwersytecie Pedagogicznym.

Przedsiębiorczość

Miałam przyjemność pracować przez ponad 2,5 roku dla Celestyny Osiak, coach i mentor kobiet przedsiębiorczych z małych i średnich firm. Celestyna nauczyła mnie, co to znaczy prosperować, w jaki sposób pracować z kobietami i jak prowadzić własny, kobiecy biznes.

O firmie

Znakiem rozpoznawczym firmy jest inna niż na typowych warsztatach, atmosfera. Poprzez specyfikę mojej pracy, wydarzenie przestaje być warsztatem, ale prawdziwym spotkaniem z drugim człowiekiem, opartym na filozofii dialogu. Głównym celem organizowanych spotkań jest tworzenie relacji, dzielenie się swoimi wartościami, cenną wiedzą oraz życiowym i biznesowym doświadczeniem. To wszystko odbywa się podczas merytorycznych i praktycznych warsztatów prowadzonych przez praktyków oraz specjalistów konkretnych dziedzin.

Oferta Kreatora kierowana jest obecnie tylko do Kobiet, ponieważ tylko one potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę spotkań, pełną emocji, wrażliwości i empatii, której mężczyźni mogą jedynie pozazdrościć :) Poza tym, po prostu lubię pracować z kobietami i mam w tym wieloletnie doświadczenie.